"Ju s'e dini çfarë kaluam në për të fituar ringjalljen", dëshmia tronditëse e Blerta Josifit - Gazeta Express

“Ju s’e dini çfarë kaluam në për të fituar ringjalljen”, dëshmia tronditëse e Blerta Josifit

Gazeta Express

02/07/2020 22:55

Blerta Josifi, 34-vjeçarja që u gjend ende në jetë pasi nëna dhe motra e saj u vetëhelmuan, ka dhënë dëshminë e saj gjatë komunikimit me punonjësit e Policisë së Shtetit.

Mësohet se ajo u ka thënë efektivëve:

“Ju se keni idenë se çfarë sakrificash kemi bërë ne, e se çfarë kaluam ne për të fituar ringjalljen”.