Ju ka marrë malli për balada, Dafina Morina sjell një të tillë - Gazeta Express
string(61) "ju-ka-marre-malli-per-balada-dafina-morina-sjell-nje-te-tille"

Ju ka marrë malli për balada, Dafina Morina sjell një të tillë

Muzike

Gazeta Express

20/10/2023 22:11

Këngëtarja Dafina Morina ka sjell këngën e saj më të re “Malli”

Vjeshta është koha e baladave të ndryshme muzikore dhe këngëtarja Dafina Morina ka sjell një të tillë për të gjithë adhuruesit e saj.

Lexo Edhe:

“Malli” është një baladë ku i këndohet dashurisë, derisa teksti i këngës është shkruar nga vetë Dafina.

Kënga mban prodhimin e Bini Diez i cili ka bërë muzikën dhe orkestrimin e kësaj kënge.

Për dy ditë kënga ka arritur të këtë më shumë së 100 klikime në youtube.com. /GazetaExpress/