Jori flet pas daljes nga shtëpia, ja kush është fituesi sipas saj! - Gazeta Express
string(64) "jori-flet-pas-daljes-nga-shtepia-ja-kush-eshte-fituesi-sipas-saj"

Jori flet pas daljes nga shtëpia, ja kush është fituesi sipas saj!

TV/Film

Gazeta Express

26/04/2023 1:21

Pas daljes nga shtëpia, Jori u shpreh se rrugëtimi i saj përfundoi kaq shpejt, pasi nuk u ambientua menjëherë me banorët.

Ajo dha një emër për finalistin e tretë, që sipas saj duhet të jetë Dea. Sa i përket fituesit, Jori tha se do të donte që ta fitonte Luizi këtë Big Brother.

Lexo Edhe:

Jori u shpreh se ka qenë vetvetja aty brenda dhe se pak më vonë kuptoi aleancat e banorëve, që sipas saj ka anët negative dhe pozitive të saj.

Pas misionit të fshehtë nga Vëllai i Madh, Kristi nuk e mori vesh që parfumet e tij i kishte fshehur Jori. Kjo e fundit i tha Kristit se ishte ajo që ia fshehu parfumet Kristit.