Jonida Maliqi ndan foton e rrallë nga fëmijëria, shikoni si dukej - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

26/06/2020 9:46

Jonida Maliqi ndan foton e rrallë nga fëmijëria, shikoni si dukej

Rozë

Gazeta Express

26/06/2020 9:46

Këngëtarja Jonida Maliqi pak momente më parë na e ka ëmbëlsuar ditën me një foto të saj kur ishte fëmijë. Fotoja ishte e postuar nga një ‘fanpage’ nën emrin e saj, megjithatë Jonida nuk nguroi por e postoi në llogarinë e saj personale. Ajo paska qenë po aq simpatike, syqeshur dhe shumë e ëmbël që fëmijë. Komentet e bukura të fansave të cilët e kishin publikuar foton sigurisht që s’mund të mungonin.

Jemi me fansat e këngëtares! Jonida në femijëri na e “shkriu” zemrën fare.