Jonathan thyen rregullat, shkon në nominim direkt - Gazeta Express
string(48) "jonathan-thyen-rregullat-shkon-ne-nominim-direkt"

Jonathan thyen rregullat, shkon në nominim direkt

TV/Film

Gazeta Express

24/01/2023 22:48

Është komunikuar zarfi i zi në shtëpinë e Big Brother Albania VIP 2 në Shqipëri

Banorët kishin aluduar se zarfi i zi është një dënim për Luizin dhe të tjerët por që Arbana e ka larguar këtë gjë.

Lexo Edhe:

Zarfi i zi dërgoi në nominim direk Jonathanin por edhe gjëra të tjera mund të priten, pasi që dënimi kryesor ende nuk dihet.

Se si do të jetë rezultati përfundimtar kjo mbetet të shihet në fund. /GazetaExpress/