Johnny Depp paraqitet në formë të mirë pas fitores së gjyqit kundër Amber Heard - Gazeta Express
string(79) "johnny-depp-paraqitet-ne-forme-te-mire-pas-fitores-se-gjyqit-kunder-amber-heard"

Yjet

Gazeta Express

07/06/2022 21:32

Johnny Depp paraqitet në formë të mirë pas fitores së gjyqit kundër Amber Heard

Yjet

Gazeta Express

07/06/2022 21:32

Johnny Depp është paraqitur në formë të mirë teksa ka përshëndetur fansat e Yorkut para se të përformoi bashkë me Jeff Beck, pasi që fitoi rastin kundër ish gruas së tij Amber Heard

Johnny Depp është paraqitur në formë të mirë më të mbërritur në teatrin “Barbican” të Yorkut, ku sonte ka mbajtur një koncert bashkë me Jeff Beck.

Lexo Edhe:

Aktori i Pirates of the Caribbean (58) ka qenë i lumtur teksa ka përshëndetur fansat të cilët ishin mbledhur jashtë për ta pritur atë.

Ylli i filmit edhe në këtë paraqitje ka qenë i veshur me plot stil teksa është parë në formë të mirë dhe i lumtur para koncertit. /GazetaExpress/