Jo një por dy persona do eliminohen nesër nga shtëpia e Big Brother VIP - Gazeta Express
string(71) "jo-nje-por-dy-persona-do-eliminohen-neser-nga-shtepia-e-big-brother-vip"

TV/Film

Gazeta Express

17/01/2022 22:59

Jo një por dy persona do eliminohen nesër nga shtëpia e Big Brother VIP

TV/Film

Gazeta Express

17/01/2022 22:59

Dy personazhe do të largohen ditën e nesërme në “Big Brother VIP”.

 Kjo është bërë me dije nga vetë faqja zyrtare e Instagramit të BBV.

Lexo Edhe:

Kjo është hera e parë që “Vëllai i Madh” ka zgjedhur që të ketë dy eleminime në këtë edicion të BBV. Ndërkohë që ky lajm është komunikuar 1 ditë pas spektaklit.

Në nomimin dhe rrezik për të dalë janë tre persona koreografi Dritan Brama, këngëtarja Xheisara Frisku, si dhe prezantuesja Egzona Rafuna.