“Jo se bohna horë”, në Pejë nuk mund të ndalen nga të qeshurat para kamerës, shikoni reagimet - Gazeta Express
string(86) "jo-bohna-hore-ne-peje-nuk-mund-te-ndalen-nga-te-qeshurat-para-kameres-shikoni-reagimet"

Fun

Gazeta Express

08/08/2023 10:16

“Jo se bohna horë”, në Pejë nuk mund të ndalen nga të qeshurat para kamerës, shikoni reagimet

Fun

Gazeta Express

08/08/2023 10:16

Rubrika “A din me knu” kësaj radhe na vjen nga komuna e Pejës, duke sfiduar qytetarët me talentin e tyre në këndim.

Edhe kësaj radhe qytetarët kënduan këngët e tyre të preferuara, duke shkaktuar shumë momente interesante dhe të qeshura para kamerës. Mirëpo, pati edhe nga të tillë që hezituan për të kënduar për T7.

Lexo Edhe:

“Jo se bohna horë”, u shpreh një qytetar nga Peja.

Për të parë momentet më interesante nga rubrika në Pejë, klikojeni linkun më poshtë;