JLo në palestër, pas saj shfaqet një mashkull misterioz - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

20/05/2020 20:45

JLo në palestër, pas saj shfaqet një mashkull misterioz

Rozë

Gazeta Express

20/05/2020 20:45

Fansat e Jennifer Lopez kanë mbetur të habitur me një burrë që shihet në një selfie të këngëtares dhe aktores

“A e keni parë këtë burrë me maskë pas”, është një koment që i është bërë aktores pasi që ajo ka postuar këtë foto derisa bënte palestër në shtëpinë  saj në Miami.

Mirëpo, fansat e JLo nuk kanë mbetur pa e vërejtur këtë detaj të fotos së saj që ajo e ka postuar të shtunën e ku duket se një burrë është në prapavijë të saj.

Nga ndjekësit e saj ka pasur edhe teori konspiracioni të cilat thonë se burri duket ikur një i rrëmbyer nga aktorja dhe këngëtarja, ku kjo e fundit po e mban një peng. /GazetaExpress/