Jetmir Agaj ekskluzivisht flet për Bardhin e Saren, jep të gjitha detajet dhe raportin e tyre sot - Gazeta Express
string(96) "jetmir-agaj-ekskluzivisht-flet-per-bardhin-e-saren-jep-te-gjitha-detajet-dhe-raportin-e-tyre-sot"

Jetmir Agaj ekskluzivisht flet për Bardhin e Saren, jep të gjitha detajet dhe raportin e tyre sot

TV/Film

Gazeta Express

29/03/2024 20:43

Menaxheri i njohur Jetmir Agaj , së fundmi ka qenë i ftuar në emisionin e pasdites në T7, “Canapé”, ku ka folur shumë çka nga jeta private dhe profesionale.

Ndër të tjera foli edhe këngëtarin Bardhi dhe të dashuren e tij Saren, që romanca e tyre filloi në “Big Brother VIP Albania”.

Lexo Edhe:

Se çfarë tha për ta dhe si janë raportet sot, e mësoni duke klikuar në videon e mëposhtme. /GazetaExpress/.