Jesy rrezikon pak, tregon gjoksin - Gazeta Express

Jesy rrezikon pak, tregon gjoksin

Yjet

Gazeta Express

17/06/2021 20:58

Jesy Nelson ka veshur një veshje interesante derisa ka treguar më shumë se duhet gjoksin e saj

Ajo është bërë një eksperte që të tërheq vëmendjen e mediave prej qysh si anëtare e grupit “Little Mix”.

Lexo Edhe:

Jesy Nelson (30) ka treguar se asaj nuk i nevojitet të jetë në skenë por të tregoj se mund të bëjë bujë me fotot edhe në Instagram.

Ajo ka pasur të veshur një palë pantallona fermerk dhe një bluzë të bardh e ku tregon gjoksin e saj seksi para kamerës. /GazetaExpress/