Jesy e mahnitshme në bikine të kuqe - Gazeta Express
string(35) "jesy-e-mahnitshme-ne-bikine-te-kuqe"

Yjet

Gazeta Express

05/05/2022 23:12

Me i fundit

Jesy e mahnitshme në bikine të kuqe

Yjet

Gazeta Express

05/05/2022 23:12

Jesy Nelson ka treguar asetet e saj të kolme në bikine të saj të kuqe teksa ajo pozon me poza të nxehta nga një pishinë në Los Angeles

Jesy Nelson është shfaqur tepër e nxehtë sot në bikine të kuqe teksa ajo ka pozuar afër një pishine në LA të enjten.

Lexo Edhe:

Ish ylli i Little Mix (30) ka treguar asetet e saj të kolme dhe trupin e tonifikuar.

Dizajni i bikineve të saj përfshinte një lloj qafore me xhufka, kurse në disa foto ajo paraqitet edhe me disa pantallona. /GazetaExpress/