Jessika këshillon gratë që të kenë vetëbesim gjatë lidhjeve - Gazeta Express

Jessika këshillon gratë që të kenë vetëbesim gjatë lidhjeve

Yjet

Gazeta Express

22/06/2021 22:22

Ylli i Married At First Sight’s, Jessika Power ka treguar trupin e saj seksi në të brendshme të kaltra derisa i ka inkurajuar gratë që të besojnë në seksualitetin e tyre

Ajo është njëra prej biondeve seksi e cila u bë e njohur nga emisioni “Married At First Sight” në Australi, ka thënë se gratë duhet të jenë gjithmonë besimtare dhe të besojnë në seksualitetin e tyre.

Lexo Edhe:

Jesikka është bërë e njohur edhe për faktin se pas dy viteve si nuse e kishte tradhtuar partnerin e aj.

Sot, ajo është shfaqur tepër seksi derisa ka pozuar në të brendshme Lounge. /GazetaExpress/