Jessie shfaqet simpatike në pushime - Gazeta Express

Jessie shfaqet simpatike në pushime

Yjet

Gazeta Express

25/06/2021 23:09

Këngëtarja e cila ka filluar edhe me dizajn ka thënë në një intervistë kohëve të fundit se ishte JLo ajo që ishte bërë “inspirim për të” … derisa ajo po vazhdon pushimet në Europë me burrin e saj

Jessie James Decker ka filluar karrierën në muzikën “country” para një dekade dhe tani ka filluar të merret edhe me linjën e saj të bikineve me emrin Kittenish Bukuroshja po ashtu ka punuar në linjën e syzeve të diellit DIFF.

Lexo Edhe:

Të premten, këngëtarja e muzikës country (33) ka treguar për DailyMail se asaj i pëlqen që verën ta kalojë në Europë dhe këtë është duke e bërë bashkë me familjen e saj.

“Jam shumë e lumtur të shoh njerëz gjatë udhëtimeve në verë. Tashmë kam udhëtuar në Itali dhe Greqi, kurse për bikinet (që i kam të veshura) kam marrë me tona komplimente por edhe pyetje”, ka thënë ajo. /GazetaExpress/