Jepet trileri i pjesës së re të Thor – këto janë risitë - Gazeta Express
string(53) "jepet-trileri-i-pjeses-se-re-te-thor-keto-jane-risite"

TV/Film

Gazeta Express

18/04/2022 21:04

Me i fundit

Jepet trileri i pjesës së re të Thor – këto janë risitë

TV/Film

Gazeta Express

18/04/2022 21:04

Trileri i “Thor: Love And Thunder” paraqet Natalie Portman për herë të parë në armaturën e saj të “Mighty Thor” teksa Chris Hemsworth thotë “ditët e mija super heroike kanë mbaruar”.

Ajo nuk është paraqitur në ndonjë pjesë të filmit për Thorin pothuajmse para një dekade ku karakteri i saj ishte paraqitur në pjesën e vitit 2013, Thor: The Dark World.

Lexo Edhe:

Natalie Portman i është rikthyer në këtë film dhe në të vërtetë duket në formë të mirë.

Fituesja e Oscar është parë për herë të parë e tëra në “Mighty Thor” pas nëntë vitesh në trilerin “Thor: Love And Thunder” që është lansuar të hënën. /GazetaExpress/