Jennifer shfaqet më e bukur se kurrë - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

24/08/2021 19:27

Jennifer shfaqet më e bukur se kurrë

Yjet

Gazeta Express

24/08/2021 19:27

Jennifer Lopez ka shpërndarë selfie seksi derisa ka pasur të veshur një fustan me ngjyra neoni. Një ditë më parë ajo pati një ditë të bukur bashkë me të dashurin e saj Ben Affleck

Jennifer Lopez ka treguar trupin e saj sensacional derisa ka modeluar në një fustan të bukur të hënën.

Lexo Edhe:

Këngëtarja 52 vjeçare dhe aktorja ka treguar asetet e saj derisa të njëjtat foto i ka postuar në Instagram.

Ajo ka bërë fotografi edhe me brendin e saj JLo Beauty, derisa në vikend ajo është parë me fëmijët e saj në shoqërinë e të dashurit të saj më të ri, Ben Affleck. /GazetaExpress/