Jennifer Lopez vjen edhe me një paraqitje spektakulare - Gazeta Express
string(54) "jennifer-lopez-vjen-edhe-me-nje-paraqitje-spektakulare"

Yjet

Gazeta Express

09/05/2022 23:06

Jennifer Lopez vjen edhe me një paraqitje spektakulare

Yjet

Gazeta Express

09/05/2022 23:06

Jennifer Lopez (52) ka treguar trupin e saj të jashtëzakonshëm në një fustan të zi teksa ka bërë një fotosesion për ta promovuar linjën e saj të kremit për bukuri

Jennifer Lopez ka treguar trupin e saj të jashtëzakonshëm në një fustan të zi teksa ka bërë një fotosesion të mahnitshëm.

Lexo Edhe:

Këngëtarja dhe aktorja (52) ka shfaqur fizikun e saj në top formë me një fustan ku tregon format e saj të mahnitshme në promovimin e linjës së saj të bukurisë.

Imazhi i Jenniferit mund të shihet duke pozuar me një fustan të zi të mahnitshëm që tregon gjoksin e saj, ku ajo shikon në mënyrë joshëse kamerën. /GazetaExpress/