Jennifer Lopez reklamon gjoksin në pozicion provokator e shtrirë në plazh - Gazeta Express

Jennifer Lopez reklamon gjoksin në pozicion provokator e shtrirë në plazh

Rozë

Gazeta Express

15/09/2020 22:59

Jennifer Lopez (50), ka treguar trupin e saj në formë në bikine derisa po pushon dhe relaksohet në plazh.

Dy herë e nominuara për Golden Globe, Jennifer Lopez ka treguar asetet e saj derisa është kryer pushimet.

50 vjeçarja nga Bronxi, e cilësuar si një divë e muzikës pop.

Producentja e “Good Trouble” ka veshur bikine të pembe. Fotografinë e saj e ka publikuar në Tëitter për fansat e saj. Fotografia ka marrë mjaft pelqëime dhe komente pozitive nga fansat.