Jennifer Lopez pozon tërësisht e zhveshur, mahnitë me linjat trupore - Gazeta Express

Jennifer Lopez pozon tërësisht e zhveshur, mahnitë me linjat trupore

Gazeta Express

25/11/2020 22:24

Ylli i muzikës pop, Jennifer Lopez, ka qenë në vëmendje të tabloideve ndërkombëtare gjatë kësaj kohe.

Kjo pas paraqitjes së saj në “American Music Awards”, përkundër se u akuzua se kopjoi këngëtaren Beyonce në interpretim dhe performancë.

Megjithë skenat e nxehta dhe atraktive, Jennifer mahniti sërish në një postim tjetër që ka ndarë në rrjetet sociale.


Ajo ka pozuar tërësisht e zhveshur për kopertinën e “In the Morning”, ndërsa ka mahnitur me linjat trupore përkundër se ka kaluar të 50-tët.

“Surprizë. Kopertina zyrtare e In the Morning”, ka shkruar ajo.