Jennifer Lopez ndryshon zyrtarisht mbiemrin - Gazeta Express
string(43) "jennifer-lopez-ndryshon-zyrtarisht-mbiemrin"

Yjet

Gazeta Express

18/07/2022 23:19

Jennifer Lopez ndryshon zyrtarisht mbiemrin

Yjet

Gazeta Express

18/07/2022 23:19

Jennifer Lopez ka treguar dy vellot e saj të dasmës – përfshirë një nga “një film i vjetër” që ajo e ka “ruajtur për vite” dhe ka treguar “xhaketën që e ka veshur nga dollapi i tij” Ben Affleck pasi që ata u martuan në Las Vegas

Këngëtarja (52) dhe aktori (49) i kanë ndërruar unazat e martesës pas tre muaj fejese përsëri.

Lexo Edhe:

Çifti, që më shumë njihet me emrin “Bennifer” janë martuar zyrtarisht në Kishën Clarkut në Nevada.

Certifikata e martesës u dha të shtunë ku ata u martuan me emrat e tyre të vërtetë, Benjamin Geza Affleck dhe Jennifer Lynn Lopez – certifikata e martesës ende duhet të procesorhet.

Jenniferi po ashtu do ta marrë edhe mbiemrin e Affleck, ka treguar zyra civile e Clarkut e ku tregohet se ylli i muzikës pop e ka ndryshuar emrin e saj në “Jennifer Affleck”.

Çifti i befasuan fansat vitin e kaluar kur u ripajtuan, 17 vite pasi që fejesa e tyre kishte dështuar.

Jenniferi e kishte konfirmuar fejesën e tyre me një video ku shihej se i pëlqente unaza e gjelbër e fejesës në prillin e vitit 2022.

Kjo shënonte herën e dytë që Ben po fejohej më të kurse për Jenniferin kjo është martesa e saj e katërt. /GazetaExpress/