Jennifer Lopez dhe Ben Affleck nuk shkëputen dot nga njëri-tjetri - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

30/07/2021 12:40

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck nuk shkëputen dot nga njëri-tjetri

Rozë

Gazeta Express

30/07/2021 12:40

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck po udhëtojnë nëpër Europë me jahtin 130 milionë dollarë duke vijuar ende festën e 52-vjetorit të J.Lo.

Së fundmi, ata janë ndaluar për një darkë romantike në Nerano të Italisë, ku janë fotografuar tejet të lidhur me njëri-tjetrin.

Lexo Edhe:

Që nga dita e ribashkimit të tyre, Ben Affleck dhe Jennifer Lopez, kanë qenë në qendër të vëmendjes.