Jeni fryrë pa arsye, konsumoni këto ushqime - Gazeta Express
string(42) "jeni-fryre-pa-arsye-konsumoni-keto-ushqime"

Ushqimi/Dieta

Gazeta Express

27/05/2022 19:10

Jeni fryrë pa arsye, konsumoni këto ushqime

Ushqimi/Dieta

Gazeta Express

27/05/2022 19:10

Fakti që frekuentoni rregullisht palestrën apo dieta super e shëndetshme nuk ka të bëjë aspak me fryrjet e barkut: u ndodh të gjithëve.

Mirëpo, teksa arsyet e fryrjes mund të jenë të vështira për t’u identifikuar, zgjidhja e këtij problemi nuk është dhe aq e vështirë.

Lexo Edhe:

Mjafton të konsumoni ushqimet e duhura. Më poshtë zbuloni 8 ushqimet verore, që do t’ju ndihmojnë të sheshoni si me magji barkun dhe të jeni gati për trupin e famshëm të verës, për të cilin kujtohemi përgjithësisht në fund të majit.

Shalqiri

Domatet

Jeshillëqet

Kivi

Trangujt

Frutat e pyllit

Avokado

Shparagujt