“Jena mbretër 2” – Noizy lanson projektin me videoklip - Gazeta Express
string(50) "jena-mbreter-2-noizy-lanson-projektin-me-videoklip"

“Jena mbretër 2” – Noizy lanson projektin me videoklip

Muzike

Gazeta Express

14/04/2023 20:41

Reperi Noizy ka lansuar këngën e tij më të re, “Jena mbretër 2”

Kjo këngë tashmë është e njohur pasi që shumë pjesë të kryefjalës Luiz Ejli të Big Brother VIP Albania janë shoqëruar me të.

Lexo Edhe:

Kënga është lansuar para një ore dhe ashtu si është pritur ka marrë shumë klikime në youtube.

Kujtojmë se Noizy ashtu edhe si Luizi tashmë kanë shprehur dëshirën në distancë që ta bëjnë një këngë së bashku. /GazetaExpress/