“Jemi ndarë totalisht me Romeon” – Heidi akuzon Julin për ndërhyrje - Gazeta Express
string(63) "jemi-ndare-totalisht-me-romeon-heidi-akuzon-julin-per-nderhyrje"

“Jemi ndarë totalisht me Romeon” – Heidi akuzon Julin për ndërhyrje

TV/Film

Gazeta Express

12/03/2024 21:56

Heidi ka konfirmuar se është ndarë përfundimisht nga Romeo.

Dyshja kanë pasur një marrëdhënie të komplikuar kohët e fundit, të shoqëruar me debate dhe lot. Ajo gjithashtu konfirmoi që Juli ka ndërhyrë në marrëdhënien e çiftit dhe se e ka përdorur për lojë

Lexo Edhe:

Heidi: Këta të dy kanë pasur probleme me njëri tjetrin dhe nuk kam dashur të futem. Kur më fusin..

Ledjoni: Të futi Romeo ‘pse nuk më mbron në diskutimet me Julin’

Heidi: Mos bërtisni se do bëhem e egër. Kam qenë në një situatë konfuze, nuk po luaj në asnjë formë. Jam munduar të rregulloj marrëdhënien time me Romeon. Del Juli, që kam dashur të riafrohem dhe edhe njëherë përdori emrin tim me të Romeos, u fut te lidhja.

Juli: A je e ndarë?

Ledjoni: Si duhet të të shohë ty?

Heidi: Si lojtare. Juli ka ndërhyrë në këtë situatë. Më thotë që kam besim te ty dhe më përdor për t’i rënë Romeos.

Juli: Më ke thënë je ndarë.

Heidi: Kam shkuar e kam qartësuar, jemi të ndarë totalisht

Juli: Shyqyr që e pranove

Ledjoni: Kam bërë gabim se kam ndjenjë për Romeon dhe nuk kam arritur ta ndajë mendjen. Nuk e mendoj që jam lojtare më e fortë se Romeo. Të dy jemi të fortë.