"Jemi më të përgatitur, presim rezultat pozitiv ndaj Gambisë" - Gazeta Express
string(58) "jemi-me-te-pergatitur-presim-rezultat-pozitiv-ndaj-gambise"

“Jemi më të përgatitur, presim rezultat pozitiv ndaj Gambisë”

Futboll

Gazeta Express

10/06/2021 23:15

Pas Bernard Challandes dhe Arb Manajt, Donat Rudhani ka folur gjithashtu për miqësoren e radhës të Kosovës me Gambinë, pas humbjes 1-2 nga Guinea.

Ai mendon se humbja me Guinean ka qenë edhe për shkak të 11-shes së re të Kosovës, derisa vlerëson paraqitjen e Dardanëve.

Lexo Edhe:

Rudhani premton lojë më të mirë në miqësoren kundër Gambisë, taktikisht e fizikisht, raporton Gazeta Express.

Deklarata e Rudhanit: