Jehonën e kap “Barbie mania” - Gazeta Express
string(26) "jehonen-e-kap-barbie-mania"

Jehonën e kap “Barbie mania”

Yjet

Gazeta Express

21/07/2023 20:51

Filmi Barbie pa dyshim që është kthyer në një prej filmave më interesant kohëve të fundit dhe është bërë si një mani jo vetëm për vajzat e vogla

E fundit që është prekur nga kjo mani është influencierja dhe modelja Jehona Dreshaj.

Lexo Edhe:

Jehona është duke qëndruar në pushime luksoze në Ibiza të Spanjës, derisa ajo sot është shfaqur e veshur me një fustan rozë, të stilit të Barbie.

“Promo e lirë e filmit Barbie”, ka shkruar ajo poshtë këtyre fotografive. /GazetaExpress/