Jehona vjen me paraqitjen më simpatike që kemi parë ndonjëherë - Gazeta Express
string(62) "jehona-vjen-me-paraqitjen-me-simpatike-qe-kemi-pare-ndonjehere"

Jehona vjen me paraqitjen më simpatike që kemi parë ndonjëherë

Yjet

Gazeta Express

07/05/2022 1:21

Bllogerja dhe influencierja shqiptare që jeton në Amerikë ka bërë një paraqitje simpatike sonte

Bukuroshja shqiptare është parë me një stil pak më serioz teksa ka të veshur një fustan të bardh.

Lexo Edhe:

Duke theksuar belin e saj dhe gjoksin, bukuroshja bën poza para pasqyrës tregon se është në qytetin e bukur të Miamit në SHBA.

“Lagështi në Miami”, ka shkruar ajo – më shumë mundësi duke aluduar në motin atje. /GazetaExpress/