“Je vetëm një poshtërsirë” – Egla debaton ashpër me Heidin, për shkak të përqeshjes që ajo i bëri Gracianos - Gazeta Express
string(102) "je-vetem-nje-poshtersire-egla-debaton-ashper-me-heidin-per-shkak-te-perqeshjes-qe-ajo-i-beri-gracianos"

Rozë

Gazeta Express

14/05/2024 11:50

“Je vetëm një poshtërsirë” – Egla debaton ashpër me Heidin, për shkak të përqeshjes që ajo i bëri Gracianos

Rozë

Gazeta Express

14/05/2024 11:50

Egla Ceno dhe Heidi Baci patën një debat në oborrin e shtëpisë.

Aktorja pretendon që Heidi është shumë e poshtër dhe jonjerëzore për shkak që ajo kishte qeshur me letrën e Gracianos.

Lexo Edhe:

Egla: Ajo që bëre dje nuk ishte njerëzore.

Heidi: Ti më the mua për Gracianon nuk ishte njerëzore?! Po ik tani të më thuash ti mua e ke gabim për Gracianon!

Egla: Pse kush je ti?

Heidi: Askush. Sot më pëlqeu sepse më the unë e kam mbajtur veten me ty shumë herë. Çfarë të kam bërë unë ty që ti ta mbash veten? Unë kam dalë budallaqe se nuk kam reaguar. Mua më kanë thënë je budallaqe se nuk ke reaguar.

Egla: Në të gjitha rastet.

Heidi: Po ik o Egla se kam mbaruar.

Egla: Jo unë s’kam mbaruar, se e e hapa unë bisedën.

Heidi: Po e mbylla unë.

Egla: Përgjigju bisedës, nëse s’do vazhdo siç e bën.

Heidi: Do të vazhdoj.

Egla: Je vetëm një poshtërsirë.

Heidi: Po shumë mirë.

Egla: Mua jo po. Jo këtë lojë me mua, o gocë e poshtër. Tall këllqin tënd të vogël me mua. Të më thuash ti mua po të ikën truri? Unë nuk jam duke i fshehur emocionet.

Heidi: As unë.

Egla: Unë në ty dhe në atë çunin kam investuar kohë cilësore. Kam investuar respekt siç ti na bëre të besojmë.

Heidi: Ti na ofendove.

Egla: Mos më dublo, më dëgjo deri në fund nëse ke këllqe. Ajo që bëre me Gracianon ishte shumë e rëndë. Ti po qeshje në mënyrën e ndërtimit… Po qeshje me ndjenjat e një njeriu.

Heidi: O Egla të lutem, të më thuash ti mua për Gracianon! Të lutem Egla e kam seriozisht.

Egla: Unë e kam seriozisht gjatë gjithë kohës. Ti po tall menderen me mua gjatë gjithë kohës? Unë jam emotive.

Heidi: Edhe unë jam.

Egla: Jo ti nuk je, po tall menderen gjatë gjithë kohës.