Jason Momoa tregon muskujt në Koloseumin e Romës - Gazeta Express
string(48) "jason-momoa-tregon-muskujt-ne-koloseumin-e-romes"

TV/Film

Gazeta Express

09/05/2022 20:41

Jason Momoa tregon muskujt në Koloseumin e Romës

TV/Film

Gazeta Express

09/05/2022 20:41

Jason Momoa ka treguar muskujt e tij teksa ka qenë në Romë ku është duke xhiruar pjesën e 10-të të filmit “Fast and Furious 10” në Koloseum të Romës. Foto janë bërë gjatë një pushimi

Ai ka qenë i zënë me xhirimet në Romë për filmin e ri të quajtur “Fast And Furious 10: Fast X”.

Lexo Edhe:

Jason Momoa ka treguar muskujt e tij teksa ka marrë pushim pak nga xhirimet që janë bërë këtë të hënë në Koloseumin e Romës. .

Aktori 42 vjeçar ka pasur të veshur një pal xhinse të zeza dhe një bluzë vjollcë teksa ka qenë i shoqëruar nga shokët e tij. /GazetaExpress/