Jason Derulo i blen pallat ish të dashurës së tij - Gazeta Express
string(49) "jason-derulo-i-blen-pallat-ish-te-dashures-se-tij"

Yjet

Gazeta Express

20/07/2022 22:43

Jason Derulo i blen pallat ish të dashurës së tij

Yjet

Gazeta Express

20/07/2022 22:43

Jason Derulo “i ka blerë pallat në Los Angeles në vlerë prej 3.6 milionë dollarë ish të dashurës së tij Jena Frumes” … para se ajo të ankohet në këngëtarin se nuk po paguan mbështetjen për fëmijën

Jason Derulo duket se e ka hapur portofolin e tij këtë vit për ish të dashurën e tij Jena Frumes, me të cilën ai ka një fëmijë.

Lexo Edhe:

Të martën, sipas asaj që shkruan TMZ, këngëtari i ka blerë modeles një pallat të bardhë të mahnitshëm me vlerë 3.6 milionë dollarë në Los Angeles, i cili është i kompletuar me pishinë me ujëvarë dhe një spa.

Saktësisht shtëpia gjendet në lagjen Encino të Kalifornisë dhe ishte zgjedhur nga bukuroshja në mars, shkruan kjo media e në të cilën shtëpi ajo është duke jetuar që nga ajo kohë me djalin e tyre të pagëzuar, Jason King. /GazetaExpress/