Jasharaj ia kujton Mirenës kur shoqërohej me Konjufcën, lind përplasja - Gazeta Express
string(69) "jasharaj-ia-kujton-mirenes-kur-shoqerohej-me-konjufcen-lind-perplasja"

Lajme

Gazeta Express

18/06/2024 20:53

Jasharaj ia kujton Mirenës kur shoqërohej me Konjufcën, lind përplasja

Lajme

Gazeta Express

18/06/2024 20:53

Analisti Durim Jasharaj përmendi kohën kur Ilir Mirena shoqërohej me Glauk Konjufcën dhe këtu nisi përplasja mes tyre.

“U takuam me Glauk Konjufcën, ai më përshëndeti dhe e përshëndeta edhe unë. Pas dy muhabeteve më tha e paske ndërru stilin e flokëve ishte në vitin 2015, një shok i jemi tha ti u desht me i thanë Glaukut i paske ndërru shokët. Ai shoku që ke me Glaukun ke Ilir Mirena, qaty thash paska ndryshu Vetëvendosje kogja shumë”, tha Jasharaj në Pressing.

Lexo Edhe:

I menjëhershëm ishte reagimi i Ilir Mirenës i cili i tha “ti s’ke nejt me Albin Kurtin kur kam hanger byrek me Albin Kurtin”.

“Pse po nervozohesh Ilir?”, i tha Jasharaj Mirenës.

“Albin Kurtit i kam lëshu unë dokument për me marrë vizë prej Expressit ja kemi pagu kolumnet 50 euro, i njoh më moti se ti”, tha Mirena.

“Ti i ke sulmu njerëzit fizikisht prë ta, unë se kam sulmu kerkond”, i tha Mirena Jasharajt.

“Unë me Liburn Aliun jam kanë në hiking”, shtoi Mirena.

“Pse je bo shokë me ta kur e ke ditë që janë të këqi?”, e pyeti Jasharaj Mirenën.