Januzaj starton për Sociedadin, Shaqiri në stol për Lyonin - Gazeta Express

Januzaj starton për Sociedadin, Shaqiri në stol për Lyonin

Futboll

Gazeta Express

25/11/2021 20:14

Në Europa League dhe Conference League do të zhvillohen sonte xhirot e pesta të fazës së grupeve.

Në fushë kanë zbritur më parë disa shqiptarë, ndërsa të tjerë pritet të zbresin edhe në ndeshjet e orës 21:00.

Lexo Edhe:

Adnan Januzaj e ka nisur nga fillimi super ndeshjen mes Sociedad dhe Monaco.

Befasia është Xherdan Shaqiri, i cili është vetëm në stol për Milanin.

Nga ora 21:00 në fushë do të zbresë edhe Marash Kumbulla, që ka startuar për Romën e Jose Mourinhos, raporton Gazeta Express.

Derisa për Legian, nuk luan Lirim Kastrati, por starton talenti i Shqipërisë, Ernest Muçi.