Januzaj nënshkruan me ekipin e njohur turk - Gazeta Express
string(42) "januzaj-nenshkruan-me-ekipin-e-njohur-turk"

Futboll

Gazeta Express

02/02/2023 23:41

Januzaj nënshkruan me ekipin e njohur turk

Futboll

Gazeta Express

02/02/2023 23:41

Adnan Januzaj do të ndryshojë ambient në afatin kalimtar dimëror.

Futbollisti me origjinë shqiptare do të huazohet në Turqi, tek ekipi Istanbul Basaksehir, transmeton Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Kështu raporton gazetari i njohur Rudy Galetti.

Basaksehir do ta paguajë pagën e plotë të Januzajt deri në fund ë sezonit aktual.

Sevilla do ta monitorojë situatën e tij dhe do të vendos për të ardhmen në fund të sezonit.