‘Janë marrja e Kosovës…’, Antigona Kotorri i përgjigjet debatit të ashpër për banorët e “It’s my home” - Gazeta Express
string(95) "jane-marrja-e-kosoves-antigona-kotorri-i-pergjigjet-debatit-te-ashper-per-banoret-e-its-my-home"

‘Janë marrja e Kosovës…’, Antigona Kotorri i përgjigjet debatit të ashpër për banorët e “It’s my home”

Rozë

Gazeta Express

02/10/2022 9:45

Antigona Kotorri bashkë me Valonin Malokun ishin të ftuarë në emisionin e ri në T7, “Kendiv”. Mes tjerash, ata folën për shoqërinë e tyre, mënyrën si funksionojnë dhe shumë projekte televizive që kanë realizuar deri tash.

Padyshim se pjesë e emisionit ishte edhe “It’s my home” që ngjalli shumë debat e kritika të shumta.

Lexo Edhe:

Kritika pati edhe për përzgjedhjen e banorëve. Kotorri iu përgjigj pikërisht komenteve për këtë pjesë.

Pse janë marrja e Kosovës, pse janë degjenerim? Pyeti ajo, duke dhënë edhe nga një koment për disa nga banorët.

Vidoen me deklaratën e saj e gjeni duke klikuar KËTU