“Jam e bukur por pak e çmendur” - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

02/08/2021 23:43

“Jam e bukur por pak e çmendur”

Yjet

Gazeta Express

02/08/2021 23:43

Melinda po vazhdon me koncertet e saj në klubet e ndryshme kosovare, por ajo nuk ka harruar që të ekspozojë edhe asetet e saj seksi.

Ish konkurrentja “American Idol” në SHBA, Melinda tanimë po bën karrierë në Kosovë.

Lexo Edhe:

“Jam e bukur, por pak e çmendur”, ka shkruar ajo në disa foto ku shihet e veshur me veshje shoë para se të dalë në skenë.

Kënga e fundit “Ay Caramba”, një këngë që është në bashkëpunim i saj me Nora Istrefin dhe Gjikon. /GazetaExpress/