Jaffa Champion sjell në treg dy shije të reja freskuese! - Gazeta Express
string(55) "jaffa-champion-sjell-ne-treg-dy-shije-te-reja-freskuese"

Jaffa Champion sjell në treg dy shije të reja freskuese!

Gazeta Express

12/06/2020 12:34

Jaffa Champion Lemonade dhe Jaffa Champion Dredhëz 1.5 do të jenë shijet më të reja në tregun vendorë dhe ndërkombëtare nga kompania Fluidi.

Shija e Jaffa Champion Lemonade do të sjell freski maksimale gjatë ditëve të ngrohta verës për ju konsumatorë tanë, ndërsa Jaffa Champion Dredhëz është burim i vitaminave, të cilat janë shumë të rëndësishme që ti marrim si energji  pas ditëve të lodhshme të punës.

Lexo Edhe:

Fluidi vazhdon të dëshmoj suksesshëm zgjerimin e gamës së produkteve me cilësi dhe shumëllojshmëri për gjithë konsumatorët e vet.

Krejt çka ju duhet juve është që produkte e reja nga brendi botëror Jaffa Champion ti shtoni në shportën tuaj.

Jaffa Champion, brend i shijes fantastike.