Ja se kush e realizoi videon e famshme në mes të Bores dhe Donaldit - Gazeta Express
string(67) "ja-se-kush-e-realizoi-videon-e-famshme-ne-mes-te-bores-dhe-donaldit"

TV/Film

Gazeta Express

20/05/2022 20:56

Ja se kush e realizoi videon e famshme në mes të Bores dhe Donaldit

TV/Film

Gazeta Express

20/05/2022 20:56

E hëna e 19 majit ishte data kur Valdrin Sahiti mbajti sfilatën e radhës ku prezantoi koleksionin e ri.

Fytyra të ndryshme publike morën pjesë në këtë ceremoni, shkruan lajmi.net.

Lexo Edhe:

Ndërsa festa vazhdoi me të ftuarit në “Zoom Club” ku të ftuarit qëndruan deri vonë.

Bora dhe Donaldi ishin në të njëjtin vend dhe qëndruan bashkë, mirëpo kush e realizoj videon që u bë virale në media dhe rrjete sociale.

Këtë e kuptoni në materialin e mëposhtëm: