Ja çfarë krijon dashuria, sipas Elita Rudit - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

17/11/2021 21:07

Ja çfarë krijon dashuria, sipas Elita Rudit

Yjet

Gazeta Express

17/11/2021 21:07

Moderatorja dhe bukuroshja e ekranit të televizionit, ka pasur një mesazh për të gjithë sot me anë të disa fotografive në Instagram

Moderatorja dhe bukuroshja, Elita Rudi ka ardhur me një mesazh të fortë sonte në rrjetet sociale.

Lexo Edhe:

“Familja! Një botë e vogël krijuar nga dashuria”, ka shkruar ajo buzë një seti fotografik bashkë me burrin e saj Gjiko dhe dy fëmijët, Zëri dhe Bota.

Për momentin, nuk dihet se kur Elita do t’i kthehet ekranit me ndonjë projekt të ri, edhe pse është parë si mysafire në “Për’puthen” këto ditë në Top Channel.

Ajo po ashtu është parë me një video projekt bashkë me nënën dhe motrën e saj në Youtube, por nuk kanë munguar edhe angazhimet e saj nëpër rrjete sociale. /GazetaExpress/