Ja çfarë kanë të përbashkët Xhuli me Luizin - Gazeta Express
string(43) "ja-cfare-kane-te-perbashket-xhuli-me-luizin"

Rozë

Gazeta Express

09/02/2023 9:04

Ja çfarë kanë të përbashkët Xhuli me Luizin

Rozë

Gazeta Express

09/02/2023 9:04

Të dy banorë në shtëpi të ndryshme, njëri në Shqipëri dhe tjetri në Kosovë, po komentohen vazhdimisht për lojën e tyre.

Xhuli po ngacmohet nga banorët dhe pothuajse të gjithë janë kundër saj, ashtu siç po ndodh edhe me Luizin në “Big Brother VIP Albania”.

Lexo Edhe:

Mirëpo, krahas kësaj dyshja kanë një tjetër të përbashkët, që i bën të ngjasojnë në karakteret e tyre.

E keni ditur?

Luiz Ejlli dhe Xhuliana Nura janë shenja të gaforres në horoskop.