Ja çfarë i bën Fjolla Morina të dashurit të saj në vaskë! - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

16/02/2021 20:24

Ja çfarë i bën Fjolla Morina të dashurit të saj në vaskë!

Yjet

Gazeta Express

16/02/2021 20:24

Fjolla Morina po shijon pushimet në Maldive bashkë me të dashurin e saj, ku shihen bashkë në vaskën e mbushur me ujë dhe petale trëndafilash.

Ani pse në arrati, Fjolla Morina bashkë me te dashurin e saj po shijojnë pushimet e tyre për Shën Valentin.

Fisnik Syla, ku tashmë e dimë që është i dashuri i Fjolla Morinës duket se bënë çfarëdo që i thotë ajo, kështu duket sipas një postimi të bërë nga ai, ku shihen së bashkë në vaskën e mbushur me ujë dhe me petale trëndafilash, ku edhe ka shkruajtu “Qe qka t’bon nusja”.

Fisnikun përvec kësaj, e shohim edhe me një maskë në fytyrë, ku duket se po i bënë tretman fytyrës së tij dhe po shijon një gotë shampanjë pranë këmbëve të të dashurës së tij.

Të kujtojmë që ani pse çifti gjendet në Maldive për pushime, Fjolla Morina është nën arrati nga Shqipëria ku u akuzua për armëmbajtje pa leje dhe se la në gjysmë proceset gjyqësore./GazetaExpress/