Ja çfarë bën Caprice me fëmijët për të pas intimitet me burrin e saj - Gazeta Express
string(68) "ja-cfare-ben-caprice-me-femijet-per-te-pas-intimitet-me-burrin-e-saj"

Ja çfarë bën Caprice me fëmijët për të pas intimitet me burrin e saj

Yjet

Gazeta Express

10/05/2022 19:32

“Ne ju japim ca funte dhe ju thom që mos të duken aty për një orë”

Caprice Bourret (50) ka treguar se ajo i paguan dy djemtë e saj, tetë vjeç, që ta lënë atë të qetë me burrin që të bëjë seks.

Lexo Edhe:

Caprice ka treguar se ajo zakonisht paguan dy djemtë e saj tetë vjeçar që t’i lënë ata të vetëm për një orë në mënyrë që ata të kenë seks.

Modelja 50 vjeçare, që kanë dy djem tetë vjeçar me emrat Jett dhe Jax me burrin që është për tri vite, thotë se çifti ka nevojë për intimitet që ta mbajë marrëdhënien e tyre të fuqishme.

Duke folur në kolumnen e saj të fundit Closer, Caprice ka shpejguar që çifti ju jep para djemve të tyre që të largohen nga shtëpia për një orë. /GazetaExpress/