Itali-Angli sonte, këto janë përballjet në Ligën e Kombeve - Gazeta Express
string(57) "itali-angli-sonte-keto-jane-perballjet-ne-ligen-e-kombeve"

Itali-Angli sonte, këto janë përballjet në Ligën e Kombeve

Futboll

Gazeta Express

23/09/2022 9:32

Nations League po zhvillon ndeshjet e parafundit të saj, teksa dita e sotme ka rezervuar sfida vërtet interesante dhe plot spektakël.

Emocionet në mbrëmje nuk do të mungojnë, pasi gjithë vëmendja do të jetë të përballja mes Italisë dhe Anglisë. Të dy ekipet kanë detyrim fitoren, teksa renditen në dy vendet e fundit të grupit 3 në Ligën A.

Lexo Edhe:

Gjithashtu interesante do të jetë edhe sfida mes Hungarisë dhe Gjermanisë, ku luftohet për vendin e parë në grupin 3 të Ligës A.

Edhe në Ligën B dhe C do të luhet nga dy ndeshje për secilën, teksa priten me interes.

Ja të gjitha sfidat e ditës së sotme:

/f.a/abcnews.al