Ismet Munishi e kritikon trajnerin e Anglisë: Kon dush merre në stacion të autobusëve bone selektor, më i mirë është - Gazeta Express
string(114) "ismet-munishi-e-kritikon-trajnerin-e-anglise-kon-dush-merre-ne-stacion-te-autobuseve-bone-selektor-me-i-mire-eshte"

Ismet Munishi e kritikon trajnerin e Anglisë: Kon dush merre në stacion të autobusëve bone selektor, më i mirë është

Futboll

Gazeta Express

17/06/2024 0:12

Analisti i emisionit sportiv “Favoriti i Europianit”, Ismet Munishi e ka analizuar ndeshjen mes Anglisë dhe Serbisë.

Anglezët triumfuan minimalisht ndaj Serbisë, duke e nisur me fitore Evropianin, por që nuk bindi me lojë.

Lexo Edhe:

E Munishi pati kritika të mëdha për trajnerin, Gareth Southgate.

“Kon dush merre në stacion të autobusave bone selektor ma i mirë osht. Qe Beckham, bile i jeshem…”, tha Munishi.