Islam Selmani shpallet kampion i Evropës për junior - Gazeta Express
string(51) "islam-selmani-shpallet-kampion-i-evropes-per-junior"

Islam Selmani shpallet kampion i Evropës për junior

Sport

Gazeta Express

19/06/2022 17:18

Islam Selmani është shpallur kampion i Evropës.

Selmani ka triumfuar në Kampionatin Evropian për kadet, junior dhe U21, që po mbahet në Pragë të Republikës së Çekisë.

Lexo Edhe:

Karateisti ynë shënoi pesë fitore në kategorinë e juniorëve në këtë garë.

Islam Selmani triumfoi në kategorinë deri në 55 kilogramë. /Gazeta Express/