“Ishte traumatike”, Amos flet për herë të parë për divorcin e motrës së tij - Gazeta Express
string(72) "ishte-traumatike-amos-flet-per-here-te-pare-per-divorcin-e-motres-se-tij"

“Ishte traumatike”, Amos flet për herë të parë për divorcin e motrës së tij

Rozë

Gazeta Express

18/05/2024 9:13

I ftuar në “Cherry on Top” mbrëmjen e sotme ka qenë Amos Zaharia i cili ka folur për herë të parë për ndarjen e motrës së tij Elia Zaharia, me Princ Lekën, dhe situatën e rënduar pas daljes së videos së sherrit mes tyre.

I pyetur nga Bora Zemani rreth gjendjes së Elias dhe a është qetësuar ndopak situata, Amos u shpreh se tani gjërat janë qetësuar, por kur ndodhi situata ishte shumë traumatike.

Lexo Edhe:

“Ishte një gjë e pakëndshme, por që do bëjë të vetën dhe do të kalojë. Gjendja është qetësuar tani. Kur erdhi ‘dallga’, ‘cunami’, erdhi si shumë traumatike, por koha rregullon çdo gjë”, u shpreh ai.

View this post on Instagram

A post shared by Cherry On Top 🍒 (@cherryontop.tch)