“Ishte shumë për mua” – Demi Rose flet për varësinë e saj nga alkooli që si tinejxhere - Gazeta Express
string(82) "ishte-shume-per-mua-demi-rose-flet-per-varesine-e-saj-nga-alkooli-qe-si-tinejxhere"

“Ishte shumë për mua” – Demi Rose flet për varësinë e saj nga alkooli që si tinejxhere

Yjet

Gazeta Express

16/06/2022 19:55

“Ishte shumë për mua”. Demi Rose ka zbuluar se ka pirë vodka dhe kishte marrë medikamente antidepresion pasi që ishte bullizuar që në moshën 15 vjeçare, kurse tregon se kishte pirë alkool për të ndjekur modelet e prindërve të saj

Demi Rose ka treguar se ajo kishte pirë vodka dhe kishte marrë medikamente antidepresive që në moshën 15 vjeçare pasi që ishte bullizuar tmerrësisht në shkollë.

Lexo Edhe:

Në një intervistë të saj, modelja 27 vjeçare, ka folur hapur për fëmijërinë e saj, me yllin që thekson se si kishte përdorë alkool pasi që prindërit e saj e kishin shprehi, duke riktheksuar se “së gjërat u bën shumë për të” pas të gjitha këtyre gjërave.

Demi, e cila famën e mori për shkak të fotove të zhveshura ka shtuar se gjërat u bënë mirë për të prej që ajo ju bashkua platformës të rrjeteve sociale MySpace. /GazetaExpress/