Ishte punonjës në bashkinë e Fierit, gjendet i pajetë 34-vjeçari - Gazeta Express
string(63) "ishte-punonjes-ne-bashkine-e-fierit-gjendet-i-pajete-34-vjecari"

Shqiperi

Gazeta Express

08/02/2023 18:46

Ishte punonjës në bashkinë e Fierit, gjendet i pajetë 34-vjeçari

Shqiperi

Gazeta Express

08/02/2023 18:46

Një 34 vjeçar është gjetur i pajetë ne fshatin Mbyet të Fierit.

I riu ishte punonjës në bashkinë e Fierit dhe dyshohet se ka ndërruar jetë për shkaqe natyrale.

Lexo Edhe:

Njoftimi i policisë:

Më datë 08.02.2023, rreth orës 17:30, në fshatin Mbyet, dyshohet se ka ndërruar jetë për shkaqe natyrale (infarkt), shtetasi E. M., 34 vjeç, banues në Kreshpan, punonjës në Bashkinë Fier.

Nga këqyrja paraprake e trupit nuk janë konstatuar shenja dhune.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të vdekjes.