Ishte duke marrë tretman mjekësorë, zhduket prishtinasja - Gazeta Express
string(54) "ishte-duke-marr-tretman-mjekesore-zhduket-prishtinasja"

Lajme

Gazeta Express

16/01/2022 10:47

Ishte duke marrë tretman mjekësorë, zhduket prishtinasja

Lajme

Gazeta Express

16/01/2022 10:47

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se më 14 janar në orën 01:00 është raportuar se një grua është zhdukur dhe nuk dihet lokacioni i saj, raporton Gazeta Express.

Sipas policisë, ajo kishte qenë duke marrë tretman mjekësorë dhe pastaj ishte larguar.

Lexo Edhe:

“Prishtinë, 14.01.2022-01:00. Është raportuar se viktima femër kosovare e cila ka qenë në tretman mjekësorë është larguar dhe se nuk dihet lokacioni i saj”, thuhet në raportin 24 orësh të policisë.