"Isha para spitalit duke prit”, deputeti Rashit Qalaj në një rrëfim të rrallë për jetën private - Gazeta Express
string(92) "isha-para-spitalit-duke-prit-deputeti-rashit-qalaj-ne-nje-rrefim-te-rralle-per-jeten-private"

Gazeta Express

28/01/2023 20:11

“Isha para spitalit duke prit”, deputeti Rashit Qalaj në një rrëfim të rrallë për jetën private

Gazeta Express

28/01/2023 20:11

Deputeti, Rashit Qalaj, ka rrëfyer dy momentet më të lumtura dhe ato më tē vështira të jetës së tij në rubrikën “Mes rreshtave” tē emisionit “Kendiv”.

Ai tha se humbja e familjarëve, por edhe e shokëve gjatë luftës sa ishte në UÇK e më pas edhe në periudhën sa ishte pjesë e Policisë së Kosovës, janë momente të vështira.

Lexo Edhe:

Ndërsa, për shikuesit ai shpalosi një moment të lumtura nga jeta e tij private.

Ai tregoi detaje nga momenti kur për herë tē parë ishte bërë baba.

Video në linkun më poshtë.