Ish shoqja e Kim nuk i ndalet fotot në bikine - Gazeta Express
string(45) "ish-shoqja-e-kim-nuk-i-ndalet-fotot-ne-bikine"

Ish shoqja e Kim nuk i ndalet fotot në bikine

Yjet

Gazeta Express

16/06/2022 20:14

Ish shoqja e Kim Kardashian, Larsa Pippen (47), e cila tani është yll i “Real Housewife” ka treguar format e saj fenomenale në bikine në një jaht luksoz

Larsa Pippen ka treguar trupin e saj të jashtëzakonshëm në bikine teksa ajo po relaksohet në një jaht luksoz me bikine të kuqe.

Lexo Edhe:

Teksa është e ulur në fund të anijes, ylli i “Real Housewives Of Miami”, ajo shfaq të pasmet e saj seksi dhe flokët e saj të bardha.

“Duke marrë diell”, ka shkruar ajo në fotografinë që e ka postuar në Instagram. /GazetaExpress/